Trend C019AX1/4 TC Two Flute 12mm Dia X 19mm Cut
Product Ref:
TREC019AX14
Trend
      Click & Collect in Store
    In Our Stock
    Ready For Despatch
Order within 13h 50m for next working day delivery on Thursday 14th May
LOGIN TO ADD FAVOURITES
Product Ref:
TREC019AX14
Trend
    In Our Stock
    Ready For Despatch
INC
Features & Specification
Use on softwoods, hardwoods, MDF, plywood and chipboard.
Cutter has a bottom cut feature.
Dimensions:
D=15/32 inch
D=12 mm
C=19 mm
C=3/4 inch
OL=71 mm