Marshalltown MPB14SSD Pre Worn S/s Plast Trowel 14in
Product Ref:
M/TMPB14SSD
Marshalltown
      Click & Collect in Store
    In Our Stock
    Ready For Despatch
Order within 12h 47m for next working day delivery on Friday 15th May
LOGIN TO ADD FAVOURITES
Product Ref:
M/TMPB14SSD
Marshalltown
    In Our Stock
    Ready For Despatch
INC
Features & Specification
Marshalltown MPB14SSD Pre-Worn Plasterer's Trowel
Size: 350 x 125mm (14 x 5in).