TREPHDRILL95
Trend
      Click & Collect in Store
    In Our Stock
    Ready For Despatch
Order within 1h 24m for next working day delivery on Thursday 14th May
LOGIN TO ADD FAVOURITES
Trend Pocket Hole Jig Drill 9.5mm (3/8)
Product Ref:
TREPHDRILL95
Trend
    In Our Stock
    Ready For Despatch
INC
Features & Specification
Replacement pocket hole jig stepped drill bit.
High Speed Steel.
Dimensions:
Drill diameter=9.5 mm
Drill diameter=3/8 inch
Pilot diameter=4.2mm
Pilot length=13 mm
Overall length=155mm